KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11749053
nr 1174 9053
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Etsning, Signerad och numrerad 87/100. 32x23 cm
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:39:41
8/4 13:01:08
100 kr
9/4 19:34:41